Horoskop z przymrużeniem oka.

Antyhoroskop to śmieszny horoskop, który należy traktować jako odskocznie od dnia codziennego, które opierają się na karykaturalnym opisie cech danego znaku zodiaku. Horoskop ten kierowany jest dla osób z dużym dystansem do samego siebie oraz podchodzących do życia z optymizmem. W wielu przypadkach opis wad w sposób śmieszny i kreatywny mają ziarno prawdy, lecz nie urażają czytelnika.

Antyhoroskop dla znaków zodiaku.

Baran – postrach podwórka, wszystkie zwierzęta przed nim uciekają; wyrasta na nastolatka z problemami w szkole, zwłaszcza z ortografią się nie lubi. Urok osobisty nie zawsze działa, a w relacjach damsko-męskich jest niedomyślny.
Byk – chuderlawe i wątłe stworzenie, któremu wydaje się, że jest pępkiem świata. Podrywa wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka. Zgrywa twardziela, a mięknie na samą myśl “borowania”. Wolny czas spędza z piwkiem przed telewizorem lub w barze.
Bliźnięta – wredna i histeryczna natura; nie stroni od używek i hazardu. Często zawodzi go intuicja, a jego dowcipy są nudne jak flaki z olejem. Jego wielka podróż życia kończy się przeważnie na spacerniaku.
Rak – figlarz i urwis. Często znajduje miłość, brzydszą niż on sam. Postrach ciotek i spotkań rodzinnych.
Lew – kłótliwe i dumne stworzenie. Lubi podkreślać swoją brzydotę. Żonom nie poleca się dodawać zbyt dużo soli do zupy, czy krytykować jego decyzje. Chyba, że chcą skończyć jako obiad.
Panna – predyspozycje do zostania starą panną. Czasem znajduje jakiegoś naiwniaka, który nabiera się na jej rzekomą inteligencję oraz dbałości o szczegóły. Cierpi na nerwicę natręctw.
Waga – słoń w składzie porcelany, wieczny nieudacznik, pamiętliwy i mściwy. Pogotowie ratunkowe traktuje jak drugi dom.
Skorpion – nadęty bufon, który pragnie być tajemniczy i światowy. Podczas kłótni rzeczy latają po mieszkaniu jak statki UFO.
Strzelec – upierdliwy dziadyga, potrafi aby zatruwać życie innym. Opowiadane przez niego dowcipy śmieszą tylko jego. Sprząta mieszkanie tylko wtedy, gdy zapachy z niego dochodzące mogą są bronią biologiczną.
Koziorożec – masochista, ponurak, fanatyk hazardu i żelek. Czerpie szczęście z wypadku innej osoby. Pozwala za siebie płacić kobietom, nie widzi w tym nic złego. Jego sztuka ogranicza się tylko do obraźliwych rysunków.
Wodnik – niedoinformowany ignorant. Czasem bywa agresywny i ma urojenia.
Ryby – jako dziecko boi się wszystkiego. Jako dorosły jest przewrażliwiony i drażliwy, sentymentalny i śmieszny.

You may also like...