Aktywna zabawa

Rodzice coraz częściej szukają zajęć dla swoich dzieci, które będą rozwijały i zachęcały je do aktywności fizycznej.

MIEJSCE ZABAW

Miejscem, w którym dzieci z województwa mazowieckiego będą mogły spędzić aktywnie czas jest sala zabaw w Otwocku. Dzieci będą mogły bawić się w torach przeszkód, zjeżdżalniach, ściankach wspinaczkowych, labiryntach, basenach z kuleczkami oraz w tunelach. Takie aktywności powinny skutecznie zachęcić do aktywności fizycznej dzieci, które jej unikają. Poza taką aktywnością dzieci mogą liczyć na zabawę tradycyjnymi zabawkami oraz edukacyjnymi.

DODATKOWA OFERTA

Sale zabaw posiadają w swojej ofercie zazwyczaj dodatkowe usługi, jak na przykład organizacja imprez urodzinowych i innych imprez okolicznościowych. Organizacja urodzin może być kłopotliwa, w szczególności w sytuacji gdy np. nie posiadamy wystarczającej ilości miejsca w swoim domu, aby pomieścić wszystkich gości. W związku z tym organizacja urodzin w sali zabaw może okazać się wspaniałym rozwiązaniem. Dodatkowym atutem organizacji imprez w salach zabaw jest to, że dzieci będą miały możliwość robienia tego, co uwielbiają najbardziej – bawić się.

ANIMATORZY ORAZ OPIEKUNOWIE

Zostawiając dziecko w sali zabaw możemy być pewni, że będzie ono pod profesjonalną opieką. Opiekunowie w salach zabaw są wykwalifikowanymi oraz doświadczonymi pracownikami, którzy uwielbiają spędzać czas z dziećmi. Animatorzy mogą organizować bardzo różnorodne konkursy, zabawy, konkurencje, aby jeszcze bardziej urozmaicić dzieciom czas spędzony w sali zabaw.

 

You may also like...