Gdzie śledzić wyniki Lotto?

Często w wirze dnia codziennego zdarzy nam się zapomnieć o niektórych rzeczach jak np. obejrzenie prognozy pogody, wyników losowania Lotto czy ulubionego serialu. Idący do przodu postęp jednak pozwala nam w wolnym czasie na sprawdzenie tych rzeczy na kilka innych możliwości. Dzisiaj zajmiemy się kilkoma sposobami sprawdzania wyników Lotto.

Telewizja

Najprostszy sposób – codziennie o godzinie 20:40 na kanale TVP Info transmitowane jest losowanie sześciu szczęśliwych liczb na żywo – rezerwując kilka minut dziennie jesteśmy w stanie być na bieżąco z wynikami, dzięki czemu nie przegapimy wygrywających liczb. Mimo prostoty tego sposobu nie każdy może dysponować wolnym czasem o tej godzinie, bądź, po prostu, może nie mieć tego kanału -co wtedy?

Punkt sprzedaży

Kolejnym rozwiązaniem jest podejście do stacjonarnego punktu sprzedaży Lotto, najlepiej autoryzowanego – tam najczęściej na monitorze będą widoczne wyniki losowań pomniejszych gier i ostatniego losowania Lotto. Jeżeli jednak nie wyświetlą się interesujące nas informacje, możemy jeszcze podejść do sprzedawcy i spytać go o ostatnie wyniki losowania. Tutaj jednak problem tez może być z dysponowanym czasem.

Lotto centrum

Ostatnim i chyba najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie wyników w internecie. Strona lotto centrum daje nam przejrzysty wgląd w szczegóły najnowszych losowań, ale też i dostęp do wszystkich historycznych losowań, dzięki czemu możemy prześledzić najczęściej typowane liczby. Co ciekawe, strona posiada również informacje o pozostałych minigrach, oraz o ilości wygranych.

 

You may also like...