Zaprojektuj swój tort weselny

Często wybór tortu weselnego sprawia wrażenie odhaczenia kolejnego punktu na liście rzeczy do zrobienia. (Bukiet? Jest! Sukienka? Jest! Tort? Jest!) Ale nie musi tak być. Masz teraz wiele możliwości potraktowania tortu zarówno jako elementu projektu, jak i pysznego elementu menu. Zasadniczo nadszedł czas na kreatywność albo klasykę… Ty decydujesz!

Projekt na pierwszym miejscu

Jeśli chodzi o projekt ciasta, często warto zacząć od myślenia o miejscu, w którym się znajduje. Miejsce to przygotowuje scenę do końca twojego ślubu, a także wpływa na materiał, z którego można zrobić ciasto (kremówka może być twarda w bezpośrednim świetle słonecznym, i tak dalej). Ponadto uważamy, że fajnie jest, aby tort pasował do estetyki miejsca i detali projektowych reszty dnia. Jeśli też tak uważasz, sugerujemy zacząć od wyobrażenia sobie tego, czego dokładnie szukasz (pięć poziomów, jeden poziom itp.) I zastanowić się nad elementami, które lubisz (elementy „kroplowe”, świeże kwiaty, wzory geometryczne).

Klasyka

Nie ma bardziej klasycznego niż wielopoziomowe białe torty weselne. Tradycyjna słodycz jest całkowicie symboliczna i nigdy nie wyjdzie z mody. Jedyną trudną częścią wyboru białego tortu weselnego jest decyzja, jak go upiększyć, aby był wyjątkowy dla Ciebie i Twojego partnera. Na szczęście znaleźliśmy całkiem fajne sposoby na udekorowanie białego tortu weselnego, aby pasował do Twojego stylu ślubu i estetyki.

Znajdź pomysł

Jeśli chcesz, aby biały tort weselny bardziej pasował do czeskiego wesela, drapowanie prostej zieleni wzdłuż poziomów doda odprężającej i organicznej atmosfery deserowi. Chcesz, aby biały tort weselny Sowa był trochę bardziej nowoczesny? Spróbuj dołączyć elementy geometryczne, takie jak kwadratowe poziomy lub nakładka na ciasto z nadrukiem 3D. Jeśli twoja ślubna estetyka jest delikatna i romantyczna, spróbuj dodać świeże, pełne kwiaty w rumieńcu i różowych odcieniach do deseru z wesela. Wszystkie te opcje są prawie zbyt piękne, aby je jeść!

 

You may also like...