Proste stylizacje włosów

Każda z nas chce, aby nasze włosy wyglądały pięknie i zdrowo, jednak mimo wiele starań włosy stają się obciążone. Oto kilka sposobów na proste modelowanie włosów, aby wyglądały jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Do modelowanie włosów w domu warto zaopatrzyć się okrągłe szczotki o różnej średni do modelowania.

Loki

Łagodne fale możemy uzyskać, skręcając włosy wokół palca, a następnie spięci ich klipsami lub spinką. Jeśli chcemy uzyskać bardziej bujne loki, w stylu afro możemy do tego wykorzystać tradycyjne papiloty. Na rynku dostępne są również papiloty na gorąco, które bez mycia i suszenia włosów pozwalają uzyskać efekt bujnej fryzury. Grzywkę warto suszyć na okrągłej szczotce, przez co ładnie się uniesie.

Większa objętość

Jeśli włosy są zniszczone poprzez wykonywane zabiegi, warto zaopatrzyć się w kosmetyki do odbudowy. Podstawowym budulcem dla włosów jest kreatyna, wypełni ona porowate miejsca zniszczonych włosach. Płynną keratynę wystarczy jedynie rozpylić go na wilgotnych lub suchych włosach. Każdy rodzaj włosów i ich długość potrzebuje innego sposobu układania włosów. Jeśli nie mamy codziennie zbyt wiele czasu, aby rano spędzić wiele godzin przed lustrem, aby wymodelować włosy, warto wybrać krótkie fryzury, których stylizacja zajmuje mniej czasu. Jeśli nie mamy w prawy w modelowaniu włosów, wystarczy poświęcić 30 min, aby uzyskać ciekawy efekt na naszych włosach.

Więcej na https://annastefanko.pl/modelowanie-wlosow/

You may also like...