Przepiękna pieść religijna, która przypomina nam o…

Przepiękna pieść religijna, która przypomina nam o istnieniu różańca i potędze modlitwy. Każdego dnia powinnismy modlić się do Matki Boskiej, która tak samo jak my doznała cierpienia i poznała “ludzkie drogi”.

Jak paciorki różańca mijają dni, a my przeżywamy swoje smutki, radości i boleści. Bez względu na to, jakie trudy życie stawia przed nami, jak ciężkie chwile przeżywamy, nie możemy zapominać, że Matka Boska modli się za nami w niebie. Czy to w bólu czy w radości, powinniśmy wznosić nasze oczy ku niebu i odmawiać tajemnice różańcowe każdego dnia.

Kiedy nasze życie dobiegnie kresu, spotkamy się wszyscy w niebie. Tam oczy nasze ujrzą Matkę Boską w jej chwale. Jednak, aby stanąć u nieba bram, nie możemy zapominać o Matce Boskiej tutaj, na ziemi. Tutaj musimy rozpocząć poszukiwania Chrystusa i podążać tą właściwą drogą. Matka Boska czeka na nasze modlitwy i oferuje swoje wstawiennictwo u Boga. Dlatego zmawiajmy codziennie tajemnice różańcowe: radosne, bolesne i chwalebne. To nasza droga do Boga, a różaniec powinien towarzyszyć nam każdego dnia – zarówno w radosnych, jak i smutnych chwilach. Bo każdy czas jest dobry na modlitwę.

You may also like...